آب و نور دستگاه لیزر

روش هرس کردن دستگاه لیزر کاغذی : در صورتیکه در محیط مالامال آب قارچ ها نتوانند به گیاهتان جراحت بزنند . این فراوانی آب دستگاه لیزر می تواند رنگ برگ های گیاه شما را تغییر و تحول دهد . شاید این مقاله برای شما مقداری سرگردان کننده باشد . البته راز نخ هایی در رابطه آن موجود است . وجود رطوبت در نزدیکی خاک یک گیاه به طور کامل طبیعی است ولی وجود بیشتراز حد آب دستگاه لیزر می تواند منجر به شل و ول شدن خاک اطراف ریشه ها شود . این فرمان باعث سست شدن شاخ و برگ هم می گردد , در فیض برگ ها کم آب و شکننده میگردند . دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
آبیا دستگاه لیزر ری بیشتراز حد تنها گیاه تان را غرق نمی کند . برخی از گونه های خاک قادرند به مرور زمان خاک را از خویش خارج کنند . این نقص‌ با وجود درختان گران قدر حل می شود که می‌توانند میزان متعددی از رطوبت خاک را جذب کنند . این چ دستگاه لیزر نین مشکلاتی با افزودن شن و ماسه به خاک برطرف می گردد . توجه داشته باشید که ریشه های آسیب دیده و فشرده شده , یک عامل شایع برای زرد رنگ شدن برگ ها می‌باشند بنابر این هنگام شخم زدن و دیگر ریزه کاری ها دستگاه لیزر ی باغبانی مراقب باشید تا به ریشه ها آسیبی نرسد . و به ریشه گیاه تان اذن دهید تا فضای کافی برای رشد داخل زمین را پیدا کند .

دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر

نور خورشید را نادیده نگیرید . در شرایطی که گیاه شما به مقدار کافی از مواد پرخاصیت بهرمند باشد و از هر گونه بیماری ای نیز , در امان باشد باز هم اگر نوروروشنایی کافی به آن نرسد منجر نابود شدن گیاه می گردد . بسیاری از گیاهان باغ مانند گوجه فرنگی و خیار نیاز به دست کم ۶ الی ۸ ساعت فروغ خورشید طی روز دارا هستند . البته نیازهای به فروغ و روشنایی خورشید فی مابین انواع گیاهان متفاوت است , بنابراین نحوه نور و روشنایی رسانی به گیاه تان بسته به جور آن گیاه گوناگون خواهد بود . بعضا از گیاهان دستگاه لیزر مانند کلم بروکلی و سبزیجات دیگر قادرند روزمره از فروغ کمتری بهره ببرند و در غایت سلامتشان هم , حفظ شود . با این حالت نیاز گیاه تان به نوروفروغ خورشید را در لحاظ بگیرید , شما میتوانید با مطالعه کتاب هایی در این زمینه به می دستگاه لیزر زان نوری که هر گیاه برای رویش خودش نیاز داراست , دست یابید . هیچ آیتم ای نمی تواند جایگزین نور و روشنایی خورشید برای گیاهان باشد . در صورتی گیاه از فروغ و روشنایی کافی برخوردار نباشد بدون‌شک پس از بازه کوتاهی برگ های خویش را از دست می دهد دستگاه لیزر .

منبع : mnn
مشاهده نوشته اساسی خبر در وبسایت فردا