آب و نور و روشنایی دستگاه لیزر

پیاز لاله قرمز رقم Spryng دستگاه لیزر درصورتی که در محیط مالامال آب قارچ ها نتوانند به گیاهتان جراحت بزنند . این فراوانی آب دستگاه لیزر می تواند رنگ برگ های گیاه شمارا تغییر و تحول دهد . شاید این مقاله برای شما پاره ای منگ کننده باشد . اما راز نخ هایی در رابطه آن موجود هست . وجود رطوبت در حوالی خاک یک گیاه تماما ارگانیک است البته وجود بیش تر از حد آب دستگاه لیزر می تواند سبب به راحت شدن خاک حریم ریشه ها شود . این فرمان منجر سست شدن شاخ و برگ هم می گردد , در نتیجه برگ ها کم آب و آسیب پذیر میشوند . دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
آبیا دستگاه لیزر ری بیش تر از حد فقط گیاه تان را غرق نمی‌کند . بعضا از گونه های خاک قادرند به مرور روزگار خاک را از خود بیرون کنند . این اختلال با وجود درختان گران قدر حل میشود که میتوانند اندازه متعددی از رطوبت خاک را جذب کنند . این چ دستگاه لیزر نین مشکلاتی با اضافه کردن شن و ماسه به خاک برطرف میگردد . توجه داشته باشید که ریشه های مجروح و فشرده شده , یک دلیل شایع برای زرد رنگ شدن برگ ها می باشند بنابر این هنگام شخم زدن و دیگر ریزه کاری ها دستگاه لیزر ی باغبانی مراقب باشید تا به ریشه ها آسیبی نرسد . و به ریشه گیاه تان اجازه دهید تا فضای کافی برای پرورش درون زمین را پیدا کند .

دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر

نوروفروغ خورشید را نادیده نگیرید . در صورتیکه گیاه شما به میزان کافی از مواد پرخاصیت بهرمند باشد و از هر جور بیماری ای نیز , در امان باشد گشوده هم در حالتی که نور و روشنایی کافی به آن نرسد سبب نابود شدن گیاه می شود . بخش اعظمی از گیاهان باغ مانند گوجه خارجی و خیار نیاز به دست‌کم ۶ الی ۸ ساعت فروغ و روشنایی خورشید طی روز دارا‌هستند . اما نیازهای به فروغ و روشنایی خورشید در میان گونه های گیاهان متفاوت است , براین اساس رویکرد نوروروشنایی رسانی به گیاه تان بسته به دسته آن گیاه گوناگون خواهد بود . برخی از گیاهان دستگاه لیزر مانند کلم بروکلی و صیفیجات دیگر قادرند روزمره از نوروفروغ کمتری منفعت ببرند و در نهایت سلامتشان نیز , حفظ شود . با این شرایط نیاز گیاه تان به نور خورشید را در لحاظ بگیرید , شما می توانید با مطالعه کتاب هایی دراین مورد به می دستگاه لیزر زان نوری که هر گیاه برای پرورش خودش نیاز دارااست , دست یابید . هیچ گزینه ای نمی تواند جایگزین نور و روشنایی خورشید برای گیاهان باشد . در حالتی که گیاه از نوروروشنایی کافی برخوردار نباشد بی‌شک بعداز بازه زمانی کوتاهی برگ های خویش را از دست می دهد دستگاه لیزر .

منبع : mnn
مشاهده متن کلیدی خبر در وبسایت فردا