اطلسی الوان

صفحه انتشار با قلمه : دستگاه لیزر الوان
اطلسی الوان
وضعیت کالا : موجود هست
3 , 000 تومان
عمق کاشت

سطحی
تعداد تقریبی بذر

30 عدد
فصل کاشت

زمستان
دوران جوانه زنی

7 روز
تعیین معیار نور و روشنایی

آفتاب
گونه خاک

کمپوست

1
+
افزودن به سبد خرید
– امتیاز محصول
– نوع : بذر های پاکتی

توضیحات
ایده ها
اطلسی الوان

شرکت پان آمریکن یک کمپانی پیشرو در مورد تولید و تصحیح بذرگیاهان زینتی میباشد که 60 سال گذشته در آمریکا ی آمریکا عمل خود را با کاشت بذر دستگاه لیزر ها و سبزی ها مقدمه نمود . تولیدها این موسسه در سطح بخش اعظم و خرده فروشی بوده و بذور و تولیدات ان به تمام اقسا نقاط عالم صادر و هرساله میلیون ها بذر دستگاه لیزر در بوستان ها و فضای سبز شهری کاشته می شود . هرساله Pan amercan با ارائه ی بروشوری دهها گیاه نو به گونه های تولیدی خویش بیش تر کرده و همیطنور از گیاهان جانور هرساله قریه ها رقم تازه و رنگ تازه تصحیح و به ایجاد انبوه می‌رساند . امروزه این شرکت بالغ بر 200 مدل ی زینتی ساخت می کند که از دارای شهرت ترین تولیدات این موسسه اصلاح و تولید بذور اف 1 یا این که هیبرید های دستگاه لیزر های اطلسی و حنا بوده که روستا ها اجرو پاداش ی لابه لا المللی را عاید این موسسه کرده است . این محصول عرضه شده در فروشگاه دستگاه لیزر شن شیشه ای از تولیدها مرغوب این شرکت آمریکایی است .

امرها اضطراری :

اطلسی دورنگ
اطلسی دورنگ

اطلسی دادای رقم های یک ساله و همیشگی بوده منشأ آن آرژانتین , برزیل و اروگرئه است . مدل P . x hybridaحاصل تلاقی فی مابین P . axillaris و P . integrifoliaاست . در دستگاه لیزر کاری از عمده رقم های آن چه بسا رقم های دائمی به صورت یک ساله استفاده میگردد . دارای ساقه های نیمه چوبی و دستگاه لیزر های قیف نظیر است . گونه های کم مالامال و پر پر دارد که مدل نادر لبریز آن را به عنوان اطلسی عادی می شناسیم و اکثر در حاشیه کاری و تپه های دستگاه لیزر به فعالیت میرود . رقم های مالامال مالامال یا دستگاه لیزر درشت آن که برخی از دید کروموزومی تتراپلوئید میباشند امروزه رایج شده است . در اطلسی از خصوصیت توان دو رگه بسیار استفاده می‌شود و دستگاه لیزر های تعدادی رنگ و ستاره نظیر از این طرز ساخت میگردد . دستگاه لیزر های اطلسی بی آلایش دارنده عطر ملایمی است که علی الخصوص در شب استشمام می شود و طی روز بوی خاصی ندارد .

دستگاه لیزر اطلسی دارنده رنگ های متنوع است . جای زرد رنگ خالی بود که جدیدا این رنگ هم از طریق به نژادی ایجاد شده است . بعضی از آنان دارای پنج نوار سفید هستند که از اواسط دستگاه لیزر درسمت کناره گسترش یافته اند . بعضا هم دارای نوار سپید در حاشیه می‌باشند . عادت پرورش آن نامعین و دارای انواع پا بلند و پا کوتاه است . برگ های این گیاه اندکی کرکدار و چسبنده است .

اطلسی از میانه بهار تا آخرها پائیز دستگاه لیزر میدهد . از زمانه کاشت بذر تا دستگاه لیزر دهی حدود 3 ماه ارتفاع میکشد .

ابتدا کود نماید رها شونده در صورت رغبت در زمستان به خاک خویش بیشتر فرمایید تا در زمان فصل رشد نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . , کمی ماسه یا این که خاک نباتی به خاک بیش تر نمایید و زمین را به خیر و خوبی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای جلوگیری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی نمائید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ساخت شده‌است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در انتها یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک نمائید . در نوبت اولیه صبح ها به طور روزانه با آبپاش زمین را طوری آب پاشی کنید که کود الک شده جابجا نشده و در فیض بذر جابجا نشود , که در غیر این شکل بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد لابه لا 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین فرصت برای توقف از اشتباه به دست آوردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی خودداری کنید . پس از 4 صفحه شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و توجه بفرمایید که با علف کش های همگانی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی قشنگ و مالامال دستگاه لیزر خواهید بود .

بذر اطلسی
بذر اطلسی

برای کاشت در سینی نشا , میتوان در زمستان بذر این گیاه را در داخل دستگاه لیزر خانه یا این که شاسی سرد در درون سینی های کشت کاشت . برای این کار از خاک کوکوپیت ملازم پرلیت سود می‌کنید . مقدمه خاک را با دیازینون و کاپتان یا این که