دستگاه لیزر بامبو در نشانه ها و فرهنگ و تمدن و اساطیر

بامبو در هند نمادی از صلح است . نادر بودن شکوفایی دستگاه لیزر تحت عنوان علامتی از قحطی قریب الوقوع است .

در فرهنگ و تمدن چینی , بامبو , شکوفه آلو , ارکیده , و دستگاه لیزر داودی ( اغلب به عنوان زو جو 梅兰 竹 菊 شناخته میگردد ) و با هم به اسم چهار آقایان مشهورند .

این چهار گیاه نیز در چهار فصل آرم و در ایدئولوژی مکتب کنفوسیوس , چهار جنبه از جونزی اند .
تیم قومی بوزو از غرب آفریقا را نام خویش را از عبارت بوبامبارا که به معنای ( خانه بامبو ( است , گرفته اند .

بامبو گیاه ملی سنت لوسیا است .
بامبو , یکی‌از ( چهار آقایان ( ( بامبو , ارکیده ارغوانی , شکوفه آلو و دستگاه لیزر داودی ) نقش مهمی در فرهنگ و تمدن سنتی چین داراست که آن را چه بسا تحت عنوان یک آرم بذای خلق با حجب و حیا زاده ها در حیث گرفته اند چون بامبو دارنده ویژگی هایی مثل حقیقت , سرسختی , و قلب توخالی , وقف مردم , با صداقت , نازکی و سادگی هست هرچند که از لحاظ جسمی توانا نمیباشد .

اشعار بی شماری بوسیله شاعران باستانی چینی در ثنا بامبو درج شده که در واقع استعاره راجع‌به افرادی که این خصوصیات به سناریو نهاده می‌باشد .

بامبو نه تنها نمادی از یک با حجب و حیا زاده , بلکه نقش مهمی در بودیسم , که در قرن اول به چین معرفی شد بازی می کند . تحت عنوان قواعد بودیسم ظلم و ستم به حیوانات و منع میل کردن گوشت و تخم مرغ در رژیم غذایی مجاز فقدان در نتیجه ساقه بامبو یک جایگزین مغذی برای آنان شد .

ساقه بامبو همواره یک غذای سنتی در میز شام چینی به ویژه در جنوب چین بوده است . در بازه باستان , اشخاص با استطاعت مالی و دارای خانه بزرگ با تراس بامبو در باغ خود می کاشتند .
در ژاپن , اکثر زمان ها ( به عنوان یک مانع مقدس در قبال شر ) یک جن دستگاه لیزر بامبو معابد شینتو را تسلط نموده است . بخش اعظمی از معابد بودایی نیز دستگاه لیزر شن های بامبو است .

بامبو نقش مهمی از فرهنگ و تمدن ویتنام هم دارااست . بامبو نمادی از روح و هنرهای رزمی ویتنامی است . یک ضرب المثل ویتنامی بیان میکند : هنگامی که بامبو پیر باشد , جوانه بامبو نمایان میگردد . به معنای این‌که ویتنام هیچوقت نابود نخواهد شد . در حالتی که کسی از نسل قبلی می میرد , کودک ها جای آنان‌را میگیرند .

بامبو در دکوراسیون

در اساطیر
در چند تمدن های آسیایی , از جمله به اعتقاد و باور مردمان جزیره ها آندامان بشریت را از ساقه بامبو پدید آمده است .
در اساطیر فیلیپین , یکی حساب های تولید دارای شهرت خیس می گوید از او‌لین مرد , Malakás ( ( توانمند ( ) , و اولین زن , دستگاه لیزر بذر اوبرتیا آویز الوان ( ( قشنگ ( ) , هر کدام از نیمی از ساقه پدید آمده اند .

خاک مطلوب :

روشهای ازدیاد و تکثیر :
دستگاه لیزر
از روش تقسیم پاجوش و ریزوم
دستگاه لیزر
در فیلیپین , بهترین نتایج را از قلمه یک گره از قسمت های زیر خیس از ساقه شش ماهه به دست آورده اند . هنگامی که یک ساقه می میرد , معمولا در حوالی آن پاجوش های مختلف دیگری ایجاد می‌شود .
دستگاه لیزر
نیاز های نوری :
دستگاه لیزر
نیازمند مکانی مرطوب و آفتابگیر است .
دستگاه لیزر
دما و آب و هوای ایده آل :

بخش اعظمی از گونه های بامبو گرمسیری در نزدیکی دمای انجماد می میرند , در حالی که بعضی از بامبوهای مقاوم خیس میتوانند تا درجه حرارت زیر تا 29 – سکو سلیسیوس زنده بمانند .