دستگاه لیزر بذر آمارانتوس سه رنگ S1

بنفشه قرمز رنگ رقم Red Scarlet دستگاه لیزر حتمی :

منشأ آن نواحی گرمسیری است . دستگاه لیزر آذین گاهی ایستاده البته در عمده جور ها موقعیت آویزان داراست . در برخی از اشکال آن دستگاه لیزر های کوچک و به نیز فشرده در محل گره ها وجود دارد . بخش اعظم رقم های آن برگ های رنگی دارا‌هستند که یک رنگ , دو رنگ و سه رنگ میباشد که افزون بر رنگ سبز داری رنگ دیگری هم میباشند . درصورتی که به طور تک بوته و درون چمن کاشته شود , به دلیل داشتن برگ های رنگین منظره جالبی به وجود می آورد .

بذر امارنتوس
بذر امارنتوس

بازه زمانی دستگاه لیزر دهی آن طولانی است و از آخرها بهار تا پائیز دستگاه لیزر می دهد . شبیه تاج خروس می بضاعت و توان از آن برای دسته دستگاه لیزر کم آب در زمان زمستان به کار گیری کرد .

برای کاشت در سینی نشا , میتوان پس از رفع کولاک بذر این گیاه را در درون دستگاه لیزر خانه یا این که شاسی سرد در باطن سینی های کشت کاشت . برای این عمل از خاک کوکوپیت همراه پرلیت به کارگیری می‌کنید . ابتدا خاک را با دیازینون و کاپتان یا این که کاربندازیم , ضدعفونی کرده بعد هر بذر را درون هر سلول بکارید . این راه باعث ارتقاء بازده سبز شدن و جوانه زنی شما خواهد شد . بعداز چهار ورقه شدن از باطن سلول خارج شده و به داخل دستگاه لیزر دان 6 منتقل می‌شود و تا دوره انتقال به زمین مهم سه سایز دستگاه لیزر دان عوض می کنند . تا برای عید پیش رس شده و به دستگاه لیزر بروند .

ابتدا کود کند رها شونده در شکل تمایل در زمستان به خاک خویش بیش تر کنید تا در زمان فصل پرورش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . . در خانه بعداز رفع سرمای بهاره , کمی ماسه یا خاک نباتی به خاک طولانی تر نمایید و زمین را به خیر بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای جلوگیری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی نمایید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع تولید شده است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در پایان یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک نمائید . در نوبت نخستین صبح ها به طور روزمره با آبپاش زمین را طوری آب پاشی نمائید که کود الک شده جابجا نشده و در سود بذر جابجا نشود , که در غیر این چهره بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد لا 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین دوران برای دوری از نادرست تصاحب کردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی دوری کنید . پس از 4 کاغذ شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و توجه بفرمایید که با علف کش های عمومی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی زیبا و لبریز دستگاه لیزر خواهید بود .

نشا آمارانتوس سه رنگ
نشا آمارانتوس سه رنگ

تولیدات دارای ارتباط
شب بو بنفش
بذر دستگاه لیزر شب بو بنفش F1
3 , 000 تومان
کلم زینتی
بذر کلم زینتی صورتی F1
3 , 000 تومان
بذر دستگاه لیزر حنا
بذر دستگاه لیزر حنا S1
3 , 000 تومان

صابونی
بذر دستگاه لیزر صابونی