دستگاه لیزر درمانی چه می‌باشد

دستگاه لیزر درمانی یکی‌از شیوه های اثر بخش در درمان و بوجود آوردن تعادل در حالات روحی و خل وچل فرد هست که‌این روش را می اقتدار از اعضای خانواده طب کلی نگر دانست که متاسفانه دستگاه لیزر درمانی در ایران فراوان شناخته شده نمی باشد , در پی مطلب میخواهیم با دستگاه لیزر درمانی آشنا شویم . با گیاه یاب یار باشید .
دستگاه لیزر درمانی


راجع به دستگاه لیزر درمانی بیشتر بدانید
« دستگاه لیزر درمانی » یکی از اعضای خانواده طب کل‌نگر است . گرچه این شیوه معالجه در کشور ایران چندان شناخته شده نیست , اما مزایای بخش اعظمی برای کسانی که از آن منفعت میکنند , دارااست . این دستگاه لیزر ‌ها بوسیله یک دکتر معالج ان دستگاه لیزر یسی به اسم «باک» ( Back ) در سال ۱۹۳۰ کشف شدند . او ۳۸ دستگاه لیزر را که دارای خاصیت توانمند درمانی بودند , کشف کرد .
این فرآورده‌ها به شکل مایع درآمده و به طور زیرزبانی سود می‌شوند . با دستگاه لیزر درمانی می‌توان مجددا سلامت عاطفی فرد را به او بازگرداند و به این ترتیب از طریق معالجه عاطفی , درمان جسمانی هم چهره می‌پذیرد . این شیوه درمانی غالبا همراه با طب سوزنی فوق‌العاده خوب پاسخ میدهد . دستگاه لیزر درمانی می تواند شخص را از استرس , غم , ناامیدی , شم گناه و سرزنش , تردید , عدم خودبا‌وری , بی‌حوصلگی , حسادت و بدبینی نجات دهد .
این دستگاه لیزر ‌ها تماما سلامت و فارغ از عارضه ها بوده و در واقع یک اعجاز الهی می‌باشند که با خود درک الهی به ملازم دارا هستند . آن ها می‌توانند اشخاص سختگیر و منتقد را به انسان‌هایی انعطاف‌پذیر و مهربان , انسان‌های خسته را به انسان‌های پرانرژی و اشخاص غمگین و مضطرب را به انسان‌هایی خنده رو و شجاع تبدیل نمایند .
در زیر به معرفی تعدادی نمونه از دستگاه لیزر ‌ها می‌پردازیم :
دستگاه لیزر mimulus
دستگاه لیزر ی است به زردرنگ با دستگاه لیزر برگ‌های کوچک که در موردها پایین به کار میرود :
اشخاص خجالتی و کمرو
اشخاصی که ترس مشخصی دارا هستند ( مانند ترس از تنهایی , هراس از هواپیما , بالا بر , سخنرانی و… )
افراد حساس به صدا و سرما
اشخاص محتاط و وسواسی
این افراد بخش اعظم مبتلا کیست‌های تخمدانی یا این که سردرد می‌شوند &# هرس : به خاطر کنترل پرورش زياد و به منظور توليد دستگاه لیزر بيشتر برای افرادی که در خواب می‌ترسند و ناگهان از خواب می‌پرند , بسیار موءثر است .
دستگاه لیزر Cerato