دستگاه لیزر پیاز لاله دورنگ رقم

رسال به سراسر مرزوبوم . قطرپیازها مثبت 12 و ایجاد میهن هلند می باشد .
در‌صورتی‌که قصد دارید هر پیاز را در یک دستگاه لیزر دان بکارید باید دستگاه لیزر دانی انتخاب فرمائید که متناسب با قطر پیاز باشد معمولا برای کاشت پیاز دستگاه لیزر لاله معمولا از دستگاه لیزر دان شماره 12 سود می‌شود در‌صورتی‌که قصد کاشت در دستگاه لیزر دان های بزرگتر ویا فلاور باکس را دارید به مسافت دست کم 7 سانتیمتری تا 15 سانتیمتری می قدرت یک پیاز دستگاه لیزر کاشت .
کاشت لاله در دستگاه لیزر دان
کاشت لاله در دستگاه لیزر دان

برای تنظیم خاک دلخواه می توان از مخلوطی از کود , خاک برگ و یا این که مخلوطی مساوی از خاک برگ و ماسه و کود کاشت . باید در نظر داشت تا در ته دستگاه لیزر دان یه خرده سفال شکسته و یا سنگریزه درشت ریخته شود تا زهکشی به خیر صورت گیرد بعد از آن خاک را به مقدار لازم بر روی سفال های شکسته ریخته و آنگاه پیاز را بصورت سر به بالا کاشته و آن‌گاه اقدام به ریختن سایر خاک بر روی پیاز نمود اعتنا شود که خاک را مضاعف فشرده نکنید تا منفافذ خاک بسته نشود آنگاه دستگاه لیزر دان را آبیاری نمائید . درین مرحله می توانایی دستگاه لیزر دان ها را به محیط گشوده منتقل کرد و تا شروع بارش ها هفته ای یکبار دستگاه لیزر دان ها را آب پاشی کرد ( زیاده روی در آب پاشی باعث پوسیدگی پیاز می شود در شکل بارش پاییزی آبیاری قطع می‌شود ) با استارت فصل زمستان با قراردادن این دستگاه لیزر دان ها در کنار یکدیگر ( می توان دستگاه لیزر دان ها را داخل باکس ای پهناور قرارداد و روی آن را به ارتفاع 10 سانتی متر با ماسه پوشاند تا از سرمای فصل زمستان حفظ کرد در بسیاری از نقاط سردسیر سرزمین میتوان دستگاه لیزر دانها و کاسه های دستگاه لیزر لاله را در خاک بیرون از دستگاه لیزر خانه قرار اعطا کرد . برای این خواسته شیاری در خاک به عمق حدود 30 سانتیمترحفر می‌شود و در ته این شیار دستگاه لیزر دانها و کاسه های کاشته شده کنار نیز چیده می شوند و بعد از آن شیار با یک خاک سبک ( خاک عادی +ماسه + خاک برگ ) پر میگردد .
دستگاه لیزر دان لاله
دستگاه لیزر دان لاله

در اوایل اسفند دستگاه لیزر دانها را از تحت خاک و یا این که ماسه درآورده و در صورت انقطاع نزولات جوی آغاز به آب پاشی دستگاه لیزر دان میکنیم و بعداز سبزشدن پیاز دستگاه لیزر دان هارا به داخل منزل و آورده و در دمای حدود 15 محافظت می‌کنیم ( معمولا میانه اسفند شروع به سبز شدن می نماید ) بعداز سبزشدن خاک دستگاه لیزر دان بایستی مدام مرطوب نگهداشته شود بعداز رویش ساقه وبه دستگاه لیزر نشستن می بایست دستگاه لیزر دان را در محیطی با دستگاه لیزر دان را در محفظه خنک و به دور از فروغ آفتاب مراقبت شود تا ارتفاع عمر دستگاه لیزر لاله افزایش یابد . ارتفاع عمر لاله از 10 الی 30 روز بسته به مدل واریته متغیر است .
جوانه زنی لاله
جوانه زنی لاله

کاشت پیاز دستگاه لیزر را به دو روش می توانایی انجام داد در رویکرد نخستین بر طبق نوع پیاز که دستگاه لیزر ساقه بلند و یا این که ساقه کوتاه است می اقتدار در دستگاه لیزر دان هایی با طول متفاوت کاشت و در منش دوم هم می بضاعت با انتخاب یک دستگاه لیزر دان گران قدر با ارتفاع حدود 30 سانتیمتری پیاز ها را در ارتفاع های گوناگون در دستگاه لیزر دان کاشت که بعد از دستگاه لیزر دهی دستگاه لیزر ها در مقدار های مختلف ظاهر می شوند
لاله دورنگ
لاله دورنگ

تولیدها مرتبط
کالادیوم میکس
پیاز کالادیوم ( MIX )
10 , 000 تومان
کالادیوم
پیاز کالادیوم رقم دستگاه لیزر نامنظم ۲ حاشیه و قرمزرنگ , , 000 تومان
60
کود منحصربه‌فرد گیاهان آپارتمانی Dr