دوره های تازه آموزش دستگاه لیزر و گیاه در ناحیه ۱۱آغاز شد

زمان های جدید فراگیری دستگاه لیزر و گیاه در ناحیه ۱۱آغاز شد خدمات شهری و محیط زیست شهرداری حوزه‌ ۱۱ از مقدمه دوره های تازه تئوری و عملی دستگاه لیزر و گیاه در مرکزها تحقیقات , فراگیری و مشورت کردن فضای سبز خبر اعطا کرد .
به نقل از ایسنا , کورش خرد با اشاره به‌این این‌که تمامی کلاس ها با توجه به درخواست شهروندان برنامه ریزی شده‌است ; اذعان کرد : رمز فصل های این کلاس ها از تنوع بالایی برخوردار‌است و برای پوشش دهی خوب تر ; در همه مرکز ها اعم از پارک های رازی , قبله و دستگاه لیزر خانه آموزشی اجرا مي شود تا علاقمندان با اعتنا به دسترسی خویش در این کلاس ها شرکت نمایند .

او انگیزه از برگزاری کلاس های آموزشی را ارتقاء آگاهی شهروندان درباره با گیاهان آپارتمانی , گیاهان پرکاربرد در فضای سبز , گیاهان دارویی و . . . تیتر کرد و ادامه داد : در کلاس فراگیری سبزیکاری نحوه مهیا سازی زمین برای کاشت اشکال سبزی های برگی و همچنین شیوه کاشت سبزی های مطلوب برای این فصل نظیر ریحان , تره , شوید , شاهی و . . . . به صورت عملی فراگیری داده می گردد . همچنین در کلاس هرس سبز پیرامون هرس در فصل‌تابستان و اصول هرس اطلاعات ارائه و در کلاس گیاهان آپارتمانی نیز در رابطه با شناخت نیازهای گیاهان و شیوه حفظ از آن‌ها در محفظه های آپارتمانی و منازل ; یادگرفتن عملی به علاقمندان ارائه خواهد شد .
براساس گزارش روابط همگانی شهرداری ناحیه ۱۱ ; علاقمندان برای کسب اطلاعات بیش تر و ثبت نام در عصر های آموزشی دستگاه لیزر و گیاه میتوانند با شماره ۵۵۴۲۷۴۹۴ راءس پژوهش ها , آموزش و مشورت فضای سبز منطقه ۱۱تماس بگیرند .
بعضا از دستگاه لیزر و گیاه ها سمی می باشند و در شکل تماس با آنها احتمال مرگ موجود است اما با این حال اکثر مردم از گیاهان سمی مطلع نیستند و این مورد احتمال دارد که جانشان را بگیرد . درین نوشته‌علمی از دکتر درود به دستگاه لیزر و گیاه های که سمی هستند پرداخته ایم . با ما ملازم گردید .

انس و آشتی مردمان با گیاهان , سبب ساز به افزایش محافظت دستگاه لیزر و گیاه در منازل شده است . در کنار جذابیت های نگهداری از دستگاه لیزر و گیاه , و بهبود روحیه در فضای ساختمان های قوطی کبریتی , پرورش بعضا از آنان قادر است دلایل بدی داشته باشد و مردمان غافل از آن , اقدام به تهیه هر دسته گیاهی می کنند . این در حالی است که در بسیاری از سرزمین های عالم گیاهان , تحت عنوان یک کدام از علل مهم بروز مسمومیت ها بویژه در کودکان پایین ۵ سال محسوب میگردند

مشاهده نوشته مهم خبر در وب سایت ایسنا


برچسب ها :
محفظه زیست