زمان های تازه آموزش دستگاه لیزر و گیاه در منطقه ۱۱آغاز شد

بذر دستگاه لیزر ایسملیا S1جعفری نارنجی رنگ خدمات شهری و محفظه زیست شهرداری منطقه ۱۱ از استارت عصر های تازه تئوری و عملی دستگاه لیزر و گیاه در مرکزها پژوهش ها , یادگرفتن و مشورت فضای سبز خبر اعطا کرد .
به نقل از ایسنا , کورش خرد با اشاره بدین این که همه کلاس ها با اعتنا به درخواست شهروندان طرح ریزی شده است ; ذکر کرد : سر فصل های این کلاس ها از تنوع بالایی برخوردار است و برای پوشش دهی خوبتر ; در همگی مراکز از جمله بوستان های رازی , قبله و دستگاه لیزر خانه آموزشی برگزار می شود تا علاقمندان با توجه به دسترسی خویش در‌این کلاس ها کمپانی کنند .

وی انگیزه از برگزاری کلاس های آموزشی را ارتقاء آگاهی شهروندان در رابطه با گیاهان آپارتمانی , گیاهان پرکاربرد در فضای سبز , گیاهان دارویی و . . . تیتر کرد و ادامه اعطا کرد : در کلاس فراگیری سبزیکاری روش آماده سازی زمین برای کاشت اشکال سبزی های برگی و همینطور شیوه کاشت سبزی های مناسب برای این فصل نظیر ریحان , تره , گردید , شاهی و . . . . به طور عملی یادگرفتن داده می‌شود . همینطور در کلاس هرس سبز پیرامون هرس در تابستان و اصول هرس داده ها ارائه و در کلاس گیاهان آپارتمانی هم در رابطه با آشنایی نیازهای گیاهان و روش حفظ از آنان در محفظه های آپارتمانی و منازل ; یادگرفتن عملی به علاقمندان ارائه خواهد شد .
براساس گزارش روابط عمومی شهرداری حیطه ۱۱ ; علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نام نویسی در دوره های آموزشی دستگاه لیزر و گیاه می توانند با شماره ۵۵۴۲۷۴۹۴ راس پژوهش ها , یادگرفتن و مشاوره فضای سبز حوزه‌ ۱۱تماس بگیرند .
برخی از دستگاه لیزر و گیاه ها سمی هستند و در رخ تماس با آنها احتمال مرگ موجود هست ولی با این حال بخش اعظم مردمان از گیاهان سمی آگاه نیستند و این مسئله احتمال دارد که جانشان را بگیرد . در‌این نوشته‌علمی از دکتر درود به دستگاه لیزر و گیاه های که سمی می باشند پرداخته ایم . با ما ملازم شوید .

انس و آشتی مردمان با گیاهان , سبب ساز به ارتقا حفظ دستگاه لیزر و گیاه در منازل شده است . در کنار جذابیت های مراقبت از دستگاه لیزر و گیاه , و بهبود روحیه در فضای ساختمان های قوطی کبریتی , رویش بعضی از آنان می تواند عوارض بدی داشته باشد و مردمان غافل از آن , اقدام به تهیه و تنظیم هر مدل گیاهی می نمایند . این در حالی است که در بسیاری از مملکت های عالم گیاهان , تحت عنوان یکی علل اصلی بروز مسمومیت ها بویژه در کودک ها پایین ۵ سال محسوب میشوند

مشاهده نوشته کلیدی خبر در تارنما ایسنا


برچسب ها :
محیط زیست