معرفی دستگاه لیزر گیاه ازالیا

نام علمی : Azalea

اسم متداول : آزالیا یا این که آزاله ( خرزهره هندی )

خانواده &# همه چیز درباه سیکاس و آموزش طرز انتشار و ازدیاد آن با عکس : دستگاه لیزر ( Rhododendron )

دستگاه لیزر آزالیا فروش دستگاه لیزر آزالیا

آزاليا گياهي بوته اي و جزء خانواده روداندرونها ( Rhododendron ) است . گياهي است هميشه سبز و يا خزان دار كه در واريته هاي مختلفي ديده مي شود . اين گياه در خاكهاي اسيدي ( 4 . 5 – 6 ) و غني از مواد آلي همراه با زهكشي مناسب , رویش مي كند . خاك هاي پيت ماس بهترين خاك براي رویش آزاليا بوده و يا مي اقتدار از ضايعات چاي براي توليد خاك آیتم نياز آزاليا استعمال نمود .

در فصلهایی که هوای نامساعد دارند آزالیا های پیشرس دستگاه لیزر برگ های خودر را چه معمولی و چه فراوان با رنگ های تند و با طراوت به نمایش می گذارند .

درحال حاضر 50 جور آزالیای هندی موجود هست که دستگاه لیزر دادن آن ها از مردادماه در گونه های پیشرس نظیر آزالیای پتریک و تا اردیبهشت در باب دیر دستگاه لیزر ها مانند آزالیای هگس و آزالیای ویولاسه آ و آزالیا ارنست تیه رز ادامه مییابد .

آزالیا های دستگاه لیزر خانه ای عموما از مدل آزالیای سیمسی که زادگاهش حوزه‌ سی چوآن در چین مرکزی است گرفته شده است و از این گونه هنوز امکان بدست آوردن واریته های تازه با رنگهای نو موجود است . در حالتی‌که مکررا دیده شده‌است از یک نوع با رنگ قرمز‌رنگ ناگهان شاخه ای جدید با دستگاه لیزر های سفید یا این که قرمز رنگ که پایه یک واریته تازه می‌تواند باشد به وجود آمده است . این نوع جهش ها چه شاخه ای چه ریشه ای موجب شده است که طی پنجاه سال صرفا از نوع آزالیا ورداینه آنا قریب به 30 واریته تازه بدست آید .

فروش دستگاه لیزر آزالیا

رویش آزالیا بسته به مقدار اساس نهال و بزرگی و کوچکی آن دو یا سه سال ارتفاع می‌کشد . این گیاه در صدر در خاک عادی رویش می یابد و سپس آن‌ها‌را در دستگاه لیزر دانهایی که مخلوطی از خاک برگ و سوزنک های کاج و خزه دارااست میکارند و در محیط گرم مثلا نزدیک رادیاتور ها قرار میدهند . گونه های پیشرس آزالیا می بایست در دمایی معادل 18 درجه سانتیگراد نگهداری شود . در حالی که گونه های ازالیای دیر دستگاه لیزر را میتوان در دمای کمتری نگه داشت .

بنابر فراوانی و جلوه دستگاه لیزر ها و تازگی و تنوع دستگاه لیزر برگ ها آزالیا ها نیاز به دقت در حفظ بیشتری دارا‌هستند . آزالیای ژاپنی AZALEE Japonaise از گونه ابوستا وارژاپنیکا گرفته شده‌است و به اسم کاروم خوانده می گردند . تفاوت آن با اشکال گونه های هندی در آن است که هیکل آنها درشت خیس و دستگاه لیزر ها و برگهای آن ظریفتر است لکن تعداد دستگاه لیزر ها بیش تر و به رنگهای سرخ و بنفش زنده تروتمیز است .