پیوند زدن : دستگاه لیزر رازقی و ناامیدی رازقی

پیوند زدن : دستگاه لیزر رازقی و ناامیدی رازقی را می بضاعت به وسیله لینک و پیوند روی نا امیدی سفید ( چمپا ) نیز زیاد کرد . در بهار پیوند شکمی یا این که مجاورتی دلخواه است و در پائیز پیوند شکافی رجحان دارااست . حسن این طریق تکثیر آن است که زیرا یأس سپید را می توان تقریبأ در هر مدل آب و خاک عمل آورد و مثل دستگاه لیزر های رازقی و یاس رازقی به خاک هوموسی زمین ها جن دستگاه لیزر ی احتیاج ندارد و با لینک و پیوند آن ها روی اساس نا امیدی می توان از زحمت تهیه و تنظیم خاک هوموس رهائی یافت و از دادن آب قلیائی هم نگران نشد .

نا امیدی رازقی

نیاز های نوری :

افتاب ملایم باشد وافتاب تند اهواز مسلما برای این گیاه بویژه در فصل‌تابستان مضر است . باطن خانه در محلی نورگیر میتوانید گیاه را نگه داری فرمائید .

دما و آب و هوای ایده آل :

آب و هوای مطلوب آن سرزمینهای معتدل گرم و مرطوب می‌باشد , امروزه رویش آن بصورت دستگاه لیزر دانی در استانهای گیلان , مازندران , عجم و خوزستان بیش تر پیوسته است .

کاربردها :

از این دستگاه لیزر برای تولید بو و چای معطر منفعت میشود .

خواص دارویی و درمانی :

بوی شیرین دستگاه لیزر نا امیدی به مقدار والیوم ادب بخش است و بدون هیچ عارضه جانبی اعصاب را تسکین می ‌دهد .

کپی ‌های مغزی نشان بخشید که این مولکول‌ ها روی ماده شیمیایی مو جود در سلول‌ های عصبی موسوم به گابا تاثیر می ‌گذارد و با آرام کردن این سلول ‌ها , اضطراب را کمتر کرده و ادب را تقویت می ‌کند .

عصاره این گیاه در طب سنتی کاربرد داراست . از این گیاه برای معالجه هپاتیت در جنوب چین , به کارگیری میشود . همینطور دارنده امکان ضدّ ویروسی است . عصاره جوانه‌های نو دستگاه لیزر باعث کاهش شایان توجه پروژسترون می شود . رایحه ناامیدی آرام‌بخش , تسکین‌دهنده و خواب‌آور مذکور شده‌است و برای کاهش افسردگی و استرس موثر است .

طریقه مصرف :

کود دهی :

از موقعیکه غنچه دستگاه لیزر ها ظاهر می شود حتمأ می بایست بپای بوته کود داد . بهترین کود ارگانیک که باغبانان زبده مصرف می کنند , شیره کود گوسفندی است و شیوه تهیه و تنظیم آن به این طرز است که ۲ الی ۳ قاشق سوپخوری شیره کود را بعداز بهم زدن بپای هر دستگاه لیزر دان می ریزند . در محلهائی که تهیه و تنظیم کود ارگانیک سخت است , مصرف کود شیمیائی ترکیب سولفات آمونیم و فسفات آمونیم به نسبت ترتیب سه و یک و بقدر یک قاشق خوراک خوری در هر دو هفته از اواسط بهار به آن‌گاه سفارش می شود .

یاس رازقی

هرس :

بعداز اتمام دستگاه لیزر دهی برای کمک به جوانه زنی و خوبتر کردن ظواهر آن را هرس فرمایید .

آبیاری :

دفعات آبیاری به مقتضای فصل و رتبه حرارت محیط فرق می نماید . در فصل‌تابستان بویژه در موسم دستگاه لیزر دادن بایستی روزی یکبار به آن آب داد .

آفات و بیمارها :

حشره‌هایی نظیر شته که خالهای سیاه و سبز دارا‌هستند از آفات این گیاه به شمار می روند . ابتدا گیاهتان را بامحلول رقیق اب ولرم وصابون ( یا این که یک‌سری قطره ریکا ) منزه کنید و در شکل رفع نشدن مشکل از فروشگاههای دستگاه لیزر و گیاه ضد آفت مطلوب برای آن را خریداری نمایید .

گونه های گونه های :
پژوهشگران گیاه شناس سه نوع متمایز از این دستگاه لیزر به نامهای زیر تشخیص داده اند : 1ـ جور بلا Bela در مصر , شبه جزیره ایالات متحده عربی زنبق کویت و بحرین و بنگال 2ـ جور موتیا Motia در پنجاب هندوستان و سریلانکا 3ـ جور موگرا Mogra یا Moghra در هندوستان , چین , افغانستان و ایران .

عکس هایی دیگر از ناامیدی رازقی :

یاس رازقی 1
یأس رازقی 1
ناامیدی رازقی 2
یأس رازقی 2
یاس رازقی 3
یأس رازقی 3
یأس رازقی 4
یأس رازقی 4
یأس رازقی 5
یاس رازقی 5
ناامیدی رازقی 6
یاس رازقی 6
یأس رازقی 7
یأس رازقی 7
یأس رازقی 8
یأس رازقی 8
یأس رازقی 9
نا امیدی رازقی 9
نا امیدی رازقی 10
نا امیدی رازقی 10
یأس رازقی 11
یاس رازقی 11
ناامیدی رازقی 12
نا امیدی رازقی دستگاه لیزر گیاه پمیلا