چی چست ارومیه میزبان۵۰۰ هزار بوته گونه های دستگاه لیزر و گیاه زینتی است

عکس های انواع دستگاه لیزر زدن و دسته تزیین خودرو عروس شیک 96 – 2017 گزارش اطمینان نیوز به نقل از برنا آذربایجان غربی , علی شایگان , رئیس استدلال اداره بوستان ها و فضای سبز شهرداری ارومیه افزود : ازاین تعداد دستگاه لیزر کاشته شده در دهکده ساحلی چی چست ۶۰ جور پیازی غیر بومی و ۴۰ نوع از تولیدها سزمان پارک ها و فضای سبز است .

وی بابیان این که استقبال پرشور مردم سبب به برگزاری هفتمین جشنواره دستگاه لیزر ها در ۹ اردیبهشت ماه شده است , تیتر کرد : این جشنواره در دهکده ساحلی چی چست هم زمان با بهره برداری شهربازی بزرگ ارومیه اجرا مي شود .

شایگان با اشاره به هدف ها برگزاری این جشنواره , اظهار کرد : ارتقا سرانه مصرف دستگاه لیزر یکی از مهم‌ترین هدف ها برگزاری این جشنواره است و علاوه بر این , در سعی برای روحیه نشاط و تندستی در جامعه هستیم .

وی بابیان این‌که در شهر ارومیه هم ۳ میلیون بوته دستگاه لیزر فصلی و همیشگی کشت شده‌است , ادامه بخشید : به طور همزمان با ابتدا دستگاه لیزر های لاله و بقیه دستگاه لیزر ها جشنواره دستگاه لیزر در دهکده ساحلی چی چست شاهد شکوفایی دستگاه لیزر های لاله در دو بوستان ساعت و گوللر باغی هم هستیم .

مدیریت عامل اداره پارکها و فضای سبز شهرداری ارومیه یادآور شد : در‌این دربین از المان های برای زیباسازی در هفتمی جشنواره دستگاه لیزر ها چی چست استفاده شده که از آن جمله می توان به ایجاد کرد کله دستگاه لیزر , تونل آبی , تونل چتری و فرش دستگاه لیزر می توان اشاره کرد .
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
او از عوام مردم برای کمپانی هفتمی فستیوال دستگاه لیزر ها در دهکده ساحلی چی چست دعوت به کار آورد .

عضویت در کانال تلگرام
عضویت در اینستاگرام اطمینان نیوز

تصویب بینش
بینش های ارسال شده بوسیله شما , پس از تایید به وسیله تیم مدیر در وب منتشر خواهد شد .
پیام هایی که حاوی تهمت یا این که افترا باشد منتشر نخواهد شد .
پیام هایی که به غیر از لهجه فارسی یا این که غیر دارای ارتباط باشد منتشر نخواهد ش