کاشت بیش از 60هزار بوته از گونه های دستگاه لیزر های فصلی در آیلند میانی بلوار سپاه

به منظور ارتقاء زیبایی بصری و اهمیت کاشت دستگاه لیزر در مناطق شهری مطابق با سال‌های قبل و با نزدیک شدن به ایام فصل تابستان , اداره فضای سبز حیطه اقدام به کاشت بیش تر از شصت هزاراز گونه های دستگاه لیزر فصلی و دائمی در در بولوار سپاه کرد .
کاشت بیشتراز 60هزار بوته از اشکال دستگاه لیزر های فصلی در آیلند میانی بلوار سپاه
به گزارش رابطه ها همگانی شهرداری ناحیه هفت , حمید شرکت سعدی ; رییس سازمان فضای سبز حوزه‌ از کاشت بیشتراز شصت هرار بوته از اشکال دستگاه لیزر های فصلی در آیلند میانی بلوار سپاه خبر داد .

او با اشاره به ارتقا و اهمیت کاشت دستگاه لیزر در مناطق شهری اظهار داشت : به منظور ارتقاء زیبایی بصری و اهمیت کاشت دستگاه لیزر در مناطق شهری مطابق با سال‌های پیشین و با نزدیک شدن به روزها فصل تابستان , اداره فضای سبز منطقه مبادرت به کاشت بیش تر از شصت هزاراز اشکال دستگاه لیزر فصلی و دائمی در در بولوار سپاه کرد . .

شرکت سعدی افزود : محصولات گیاهی حیطه که وظیفه رویش گونه های دستگاه لیزر ‌های فصلی و مستمر را به عهده داراست امسال هم بطور گسترده و متنوع مبادرت به رویش و دستگاه لیزر دان‌گیری انواع دستگاه لیزر ‌های فصلی و مستمر نموده است .
رییس اداره فضای سبز منطقه تصریح کرد : فضای سبز شهری به عنوان بخش جاندار محیط شهری کامل کننده بخش بی‌جان شهر , یعنی ساختار کالبدی شهر است . .
او با اشاره تاثیرات دستگاه لیزر و گیاهان اظهار‌کرد : پژوهش ها نشان می دهد کاشتن دستگاه لیزر و گیاه و به طور کلی نگاه کردن به دستگاه لیزر باعث تحریک شدن حس شور , آرامش و طراوت , مثبت اندیشی و هجران از غم و اندوه میگردد .
کمپانی سعدی تیتر کرد : امروزه جامعه‌شناسان , روانشناسان و پزشکان بر این باورندفضای سبز علاوه بر تامین بهداشت جو و محیط مکان‌های مسکونی , نقش مثبتی در سلامت روحی و خل وچل , بر عهده دارا هستند .
در بعضی از موارد چشم شده‌است که فقدان مواد پرخاصیت در برگ های کهنه بیشتر نمایان میگردد تا برگ های جدید جوانه زده . به این شکل حالتی در گیاهان حالت موبایلی نامیده می‌شود , این بدان مضمون‌ است که گیاهان مواد مغذی را در شکل نیاز از برگی به برگ دیگر منتقل می کنند &# توضیح در مورد سیکاس زامیا : دستگاه لیزر ;